Brązowa odznaka w rankingu Perspektyw 2020

Jesteśmy dumni, ponieważ otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu Perspektyw 2020 - Najlepsze Licea w Polsce- Brązowa Szkoła. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione, a Wasze wyniki tak pozytywnie rzutują na pozycję naszego liceum w całym kraju. Staramy się, aby nasza szkoła była znana nie tylko z tego, że jest przyjazna uczniowi, ale także z tego, że jej absolwenci to ludzie z pasją, olimpijczycy oraz laureaci różnorodnych konkursów przedmiotowowych i sportowych. Naszym wspólnym celem jest nieustanny rozwój.

Wszystkim dziękujemy za trud, zaangażowanie, stworzenie warunków i współpracę. To nasz wspólny sukces!