Insta.Ling na wagę złota

Za nami XV edycja programu Insta.Ling. Aplikacja ta od lat pomaga naszym uczniom w systematycznym i skutecznym przyswajaniu słówek. Początkowo, uczniowie podchodzą do tego tematu z dużą rezerwą. Myślą, że to będzie kolejny przykry obowiązek do odhaczenia na ich liście zadań. Z czasem zmieniają nastawienie. Aplikacja jest prosta, intuicyjna a co najważniejsze szybko przynosi pożądane efekty. Stąd wzrost motywacji i zaangażowania. Dodatkowym motywatorem mogą być oceny miesięczne lub tygodniowe za aktywność.

Dzięki pracy uczniów, rodziców i nauczycieli możemy pochwalić się nie lada sukcesem. Nasi nauczyciele języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego otrzymali właśnie złote certyfikaty jakości kształcenia w uznaniu za skuteczne wykorzystywanie innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling.

Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pracę i zachęcamy do rejestracji w kolejnej, XVI już edycji Insta.Linga.

To nasz wspólny sukces! Thank you! ¡Muchas gracias!