Integracja klas pierwszych 2024

W miniony wtorek, 24 września odbyło się spotkanie integracyjne dla uczniów klas pierwszych. Wydarzenie miało na celu stworzenie okazji do wzajemnego poznania się, integracji i zbudowania pozytywnej atmosfery w poszczególnych oddziałach.

Wszystko rozpoczęło się na hali szamotulanka, gdzie młodzież aktywnie uczestniczyła w przygotowanych atrakcjach. Wspólny taniec belgijki wprowadził uczestników w radosny nastrój, a układanie symboli klas z ciał uczniów pokazało ich kreatywność i zaangażowanie. Odbyły się także emocjonujące wyścigi rzędów, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń.

Po części sportowej uczniowie mieli możliwość wybrania się na dowolne zajęcia. Wśród propozycji znalazły się gry planszowe, kalambury oraz zajęcia z rękodzieła.

Nie zabrakło również słodkich wypieków i orzeźwiającej lemoniady, które umiliły wspólnie spędzony czas.

Mamy nadzieję, że integracja klas pierwszych była udanym wydarzeniem, które przyczyniło się do stworzenia przyjaznej atmosfery w szkole. Młodzież miała okazję do aktywnego spędzenia czasu, nawiązania nowych znajomości oraz integracji z rówieśnikami.