Matematyczny kalendarz adwentowy

Drodzy uczniowie,

zapraszamy Was do udziału w nietypowym konkursie matematycznym „KALENDARZ ADWENTOWY”.

Codziennie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 8.00 w gablocie przy sali nr 8 będziemy podawać kod do gry w Quizizz (quiz wyłączamy o godzinie 24.00 tego samego dnia). W jednej grze zadań będzie 10 (zagadki logiczne, zadania typowo szkolne i związane ze zbliżającymi się świętami).

Sprawdź swoją wiedzę i baw się z nami.

Maturzysto, dla Ciebie to wyśmienita okazja do powtórek.

KONKURS ODBYWA SIĘ W CZTERECH KATEGORIACH:

– uczniowie klasy VII i VIII szkoły podstawowej

– uczniowie klas pierwszych liceum

– uczniowie klas drugich liceum

– uczniowie klas trzecich liceum

Nagroda specjalna, dla klasy, w której najwięcej osób wzięło udział w konkursie.

Codziennie spisz kod do gry,który będzie wywieszony na gazetce przy sali nr 8 (zwróć uwagę na swoją grupę wiekową). Wejdź na stronę joinmyquiz.com lub zainstaluj aplikację na telefon, wpisz udostępniony kod i zdobywaj punkty.

Nazwa użytkownika: Twoje nazwisko i imię oraz klasa /w czasie konkursu zawsze używaj tej samej nazwy użytkownika/.

Wyniki konkursu ogłosimy 20 grudnia, na apelu podczas wspólnego kolędowania.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

nauczyciele matematyki