Pożegnanie maturzystów 2018

W piątek 27 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy 97 tegorocznych maturzystów, kończących etap licealnego życia. W tym ważnym dniu towarzyszyli absolwentom zaproszeni goście: Starosta Powiatu Szamotulskiego Pan Józef Kwaśniewicz, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Piechaczyk-Okraska, przedstawicielka Prezydium Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Pani Małgorzata Trąbczyńska, Rodzice maturzystów oraz dyrekcja, wychowawcy klas, nauczyciele i młodsi szkolni koledzy. Najlepszy absolwent Przemysław Szałata otrzymał Stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego. Z najwyższymi wynikami i świadectwem z wyróżnieniem kończyli szkołę: Przemysław Szałata, Małgorzata Jasińska, Adrian Piechota, Julia Kaczmarek, Magdalena Kaczmarek, Jędrzej Foremski, Karolina Maciejewska, Weronika Siciarz, Krzysztof Greczka, Klaudia Motulewska, Maria Paczkowska, Dominika Cejba, Natalia Czekała i Robert Kołodziejczyk. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe i statuetki za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Był również czas na podziękowania wychowawcom, nauczycielom, rodzicom. Uczniowie klas drugich liceum przygotowali natomiast zabawną część artystyczną, która zakończyła piątkową uroczystość.

Maturzystom w najbliższych dniach życzymy spokoju, rozwagi, sukcesów oraz wiary we własne siły i umiejętności. Niech wypracowane przez Was wyniki egzaminu maturalnego będą bardzo wysokie i okażą się znakomitym wstępem w dorosłe życie.