Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021! W trosce o bezpieczeństwo nie celebrowaliśmy wspólnie uroczystości, bowiem konieczne było dostosowanie się do zaleceń MEN, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Chcemy, aby ten rok był przede wszystkim bezpieczny, by przebiegał spokojnie, zdrowo i spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Musimy respektować reżim sanitarny: dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły i sal szkolnych, zachowanie dystansu społecznego, obowiązek zakrywania ust i nosa przy przebywaniu w budynkach szkoły w częściach wspólnych (korytarze, sekretariat, biblioteka, toalety, szatnie, gabinet profilaktyki zdrowotnej).

Wszystkim Uczniom życzymy powodzenia i wytrwałości w osiąganiu celów, jak najlepszych wyników, rozwijania zainteresowań i zdolności, pozytywnego nastawienia. Nauczycielom - dużo sił, wytrwałości i satysfakcji.