SUKCES GRUPY FILMOWEJ

W piątek 8 czerwca 2018 r. odbył się kolejny – IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KLAS FILMOZNAWCZYCH zorganizowany przez Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych UAM w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowała grupa filmowa w składzie: Bruno Palatyński, Michalina Krychowiak, Marcel Teska, Hubert Cypel, Wiktoria Wykrota, Weronika Duda, Julia Gajzler, Karolina Pawłowska, Adrianna Skórnicka, Filip Jakubowski, Tytus Lemiesz, Marcel Człapka, Dominika Telak pod opieką p. Anny Biednej i p. Stanisława Bitki (przedstawiciel UAM) zajęła I miejsce. Podczas turnieju uczniowie musieli wykazać się wiedzą w historii kina, umiejętnością analizy scen filmowych, wygłosili dwie prelekcje i nakręcili film pt. ,,Odgrzewane kotlety”. Serdecznie gratulujemy sukcesu!