ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT 2020

5 października 2020 roku podobnie jak w latach ubiegłych obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. W tym roku w ramach korelacji między przedmiotowych imprezę tą organizowała młodzież oraz nauczyciele różnych przedmiotów . Na lekcjach plastyki uczniowie klas pierwszych ( oraz 2 uczennice klasy 2 W.Bończak z 2F i G.Kapłon z 2D) przygotowywali rysunki zwierząt. Z wykonanych prac zorganizowano wystawę, którą wszyscy mogliśmy podziwiać na parterze naszej szkoły. W ramach katechezy uczniowie przygotowali gazetkę na temat św. Franciszka z Asyżu patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Zespół wychowawczy zorganizował w wersji elektronicznej w Padlecie galerię zwierząt uczniów i zwierząt nauczycieli. Tego dnia odbył się również konkurs na najlepiej przebraną klasę oraz Quiz o zwierzętach . Klasa 2C oraz 2I w nagrodę za 100% przebranie klasy otrzymała bon na 1 dzień bez pytania. Klasa 2C uzyskała również najlepszy wynik w Quizie o zwierzętach. Był to wesoły i kolorowy dzień co widać na umieszczonych zdjęciach.