Podsumowanie konkursu "Kalendarz Adwentowy"

W grudniu 2019 w naszej szkole przeprowadziliśmy konkurs "Kalendarz Adwentowy", którego celem było powtarzanie wiedzy, a przy okazji dobra zabawa, gdyż treść niektórych zadań podana była "z przymrużeniem oka". Wszystko w klimacie światecznym. Wśród uczniów szkoły podstawowej wyróżnieni zostali: Weronika Zaraś, Kornelia Ziętkiewicz i Gabriela Dziamska. W liceum, w kategorii klas pierwszych: Aleks Przybysz, Bartosz Napierała, Anastazja Stachowiak, Adrian Wieczorek, Amelia Skrzypkowiak, w klasach drugich: Marta Matuszak, Barbara Kryś, Weronika Tomaszak i Aleksandra Roszak, w klasach trzecich: Agata Buchwald i Wiktoria Wykrota. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i bon zwalniający z pytania.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, a wyróżnionym serdecznie gratulujemy.