Żegnamy maturzystów

Dla stu tegorocznych maturzystów dzień 30 kwietnia 2021 roku był ostatnim dniem zajęć w liceum. Dziś skończył się pewien etap, ale zaczął następny. Gdyby nie trwająca sytuacja epidemiologiczna, byłby to bardzo uroczysty dzień w gronie dyrekcji, nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości, koleżanek i kolegów. Podsumowując pracę uczniów klas trzecich - wszyscy otrzymali świadectwa ukończenia liceum. Bardzo Wam gratulujemy! 27 osób ukończyło szkołę z wyróżnieniem: z klasy 3A: Marta Dyzert, Zofia Tecław, Patryk Osiak, Marzena Kowalczyk, Jacek Adamczewski, Dominika Natkaniec, Michał Puk, Dawid Kasprowiak, Julia Netter, Barbara Kryś; z klasy 3BE: Kamil Kaliszan, Laura Gumna, Nicola Stieler, Zuzanna Skowrońska; z klasy 3C: Sandra Sękowska, Kornel Koralewski, Katarzyna Kubacka, Dorota Ratajczak, Weronika Szafran, Dagmara Błaszczak; z klasy 3D: Marta Kurczewska, Agata Gumna, Zuzanna Łastowska, Sandra Szymaniak, Zuzanna Hazak, Alicja Kaczmarek i Małgorzata Frąckowiak. Wszyscy zostali wpisani do Złotej Księgi Absolwentów. Tytuł Primus Inter Pares i stypendium Starosty Szamotulskiego otrzymał Kamil Kaliszan z najwyższą średnią w liceum 5,24. Sportowcy zostali nagrodzeni dyplomami sportowymi za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Nagrody powędrowały do udzielających się wolontariuszy i uczestników konkursów przedmiotowych.

Wszystkim naszym tegorocznym Absolwentom życzymy tradycyjnie "połamania piór", dużo pozytywnej energii, wytrwałości i wewnętrznego spokoju w tym trudnym czasie