Sukcesy

- 10.04.2017r. Paweł Filipiak Mistrz Ortografii Powiatu Szamotulskiego

-1.04.2017r. - II miejsce w finale konkursu matematyczno - informatycznego KOALA drużyna w składzie: Natalia Adamska, Eliza Sklepowicz, Wiktoria Wykrota - 3gC

-1-4.04.2017r. I msc w Półfinale Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - (awans do finału) - Paweł Filipiak 1A

- 30.03.2017r. - Katarzyna Zaraś 3gB - I miejsce w V Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej

-25-26.03.2017r. - Natalia Admaska (kl.3gC) laureatką ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów

- 17 marca 2017r. - Natalia Adamska (kl.3gC) laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

-marzec 2017r. - Paweł Filipiak zakwalifikował się do finału wojewódzkiego konkursu matematycznego "Supermatematyk"

-marzec 2017r. - grupa "Zbyszki" w składzie: Natalia Adamska, Eliza Sklepowicz i Wiktoria Wykrota (z klasy 3gC) zakwalifikowały się do finału turnieju matematyczno - informatycznego KOALA (kombinatoryka, algorytmika,logika)

- marczec 2017r. - Natalia Adamska laureatką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

- luty 2017r. - Natalia Adamska w finale ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów

-11-12.02.2017 r. w Toruniu na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w Lekkiej Atletyce Tymteusz Zimny ustanowił rekord Polski

-Styczeń 2017r. - Julia Pittner lauretka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

-20.01.2017r. - Natalia Adamska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

-13.01.2017r. - Nikodem Kuźlak zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

-Awans do półfinału wojewódzkiego konkursu matematycznego Supermatematyk:
Paweł Filipiak, Jan Lorkiewicz , Mikołaj Żurawski, Julianna Adamska, Łukasz Baraniecki, Przemysław Szałata.

-Marta Bukowska zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego

- 16 grudnia 2016r. do etapu wojewódzkiego XXV Olimpiady Zdrowego Stylu Życia zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły: Paweł Hatka - poziom gimnazjalny oraz Izabela Napierała - poziom ponadgimnazjalny

-Natalia Kostić oraz Sandra Wyrembska zostały zakwalifkiowane do II etapu Olimpiady Historycznej

-26.10.2016 r. do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego zakwalifikowały się Natalia Adamska i Agata Buchwald