PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZDOBYŁO III MIEJSCE

Dnia 17 września 2021 roku na terenie Ośrodka szkolno- wypoczynkowego Wityng w Mikorzynie odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2020/2021. Na uroczystość SZS „Wielkopolska” zaprosił naszą szkołę w związku ze z zdobyciem III miejsca ( na 76 szkół ) we Współzawodnictwie Sportowym Szkół o tytuł "Najbardziej usportowionej szkoły w Wielkopolsce w roku szkolnym 2020/2021" w ramach XXII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Licealiady.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Hanna Biniakiewicz z klasy 2C i Maja Dukat z klasy 2AB z nauczycielami panem Romanem Wiśniewskim i panią Sylwią Jędrzejczak. Szkoła otrzymała puchar, dyplom oraz nagrodę finansową w kwocie 1700 złotych.

Powiat Szamotulski również zdobył III miejsce ( na 26 powiatów ) w kategorii Współzawodnictwa Sportowego Powiatów Województwa Wielkopolskiego.

W czasie uroczystości pan Roman Wiśniewski został uhonorowany brązowym medalem „ Za Zasługi dla sportu”.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tego wysokiego III miejsca serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.