Konkurs "I Ty możesz zapobiegać przemocy”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "I Ty możesz zapobiegać przemocy”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu, napisaniu wiersza lub przygotowaniu spotu dotyczącego przeciwdziałania przemocy. Najciekawsze prace posłużą do produkcji materiałów informacyjno- edukacyjnych, które będą wykorzystywane podczas działań profilaktycznych. W kategorii ,,plakat” Justyna Boniak z klasy 4F zajęła I miejsce, Joanna Maria Stachowiak z klasy 3F- II miejsce, a Antonina Strawa z klasy 1B otrzymała wyróżnienie. W kategorii ,,wiersz” Joanna Maria Stachowiak z klasy 3F zajęła II miejsce, a Zofia Skowrońska z klasy 3E miejsce III. Praca Patrycji Kąkolewskiej z klasy 3C otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!