Niezapomniana Noc

W piątek 2 lutego uczniowie klas czwartych mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - Studniówce 2024. To był wieczór pełen uśmiechów, tańca i wspomnień, który na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Hala Szamotulanka zamieniła się w salę bankietową udekorowaną w stylu glamour. Przybyli goście zostali przywitani blaskiem światełek i muzyką, która zachęcała do tańca.

Uczniowie prezentowali swoje najpiękniejsze stroje wieczorowe, a atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii. To był czas, kiedy mogli zapomnieć o nauce i sprawach szkolnych, aby skoncentrować się na dobrej zabawie.

Amelia i Mikołaj przywitali wszystkich serdecznie. Podziękowali nauczycielom, a przede wszystkim wychowawczyniom klas maturalnych, które nie tylko przekazują swoim wychowankom wiedzę, ale także wspierają dobrym słowem oraz są wzorami do naśladowania.

Panie: Renata Popowska (uśmiech klasy 4AB), Natalia Szaniawska (opoka 4C), Joanna Jędrzejczak (słońce 4D1), Katarzyna Nowak (dusza klasy 4D2), Katarzyna Serba (Anioł Stróż 4E) oraz Anna Biedna (blask 4F) otrzymały bukiety kwiatów.

Młodzież podziękowała również Pani Dyrektor Justynie Szaniawskiej-Budaj i Panu Dyrektorowi Romanowi Wiśniewskiemu za pomoc i otwartość na uczniowskie inicjatywy. Rodzice tegorocznych maturzystów także usłyszeli słowa podziękowania za pomoc przy organizacji balu studniówkowego, za motywowanie swoich pociech do nauki i wiarę w ich możliwości.

Przedstawiciel Rady Rodziców, Pan Maciej Foltyn życzył wszystkim udanej zabawy.

Jak nakazuje tradycja zatańczono poloneza a potem odbyła się uroczysta kolacja i zdjęcia klasowe.

Nie zabrakło również wyjątkowych niespodzianek.

Około 22.30 odbyła się GALA WRĘCZENIA OSKARÓW. Lata szkolne 2020-2024 minęły niczym wyjątkowy serial, największymi gwiazdami okazali się nasi niezwykli nauczyciele.

SZKOLNYM AUTORYTETEM uznano Panią Dyrektor, natomiast Pan Dyrektor zwyciężył w kategorii MURARZ, TYNKARZ, AKROBATA.

Pani Renata Popowska nie miała sobie równych w kategorii SZWAJCARSKI ZEGAREK.

NAUCZYCIELEM O ZŁOTYM SERCU została Pani Natalia Szaniawska. Jury doceniło również GORĄCY UŚMIECH Pani Joanny Jędrzejczak. ZŁOTEGO SŁOWIKA otrzymała Pani Katarzyna Nowak. BRATNIĄ DUSZĄ okrzyknięto Panią Katarzynę Serbę. Natomiast Panią Annę Biedną uhonorowano Oskarem w kategorii ZŁOTY WYKŁADOWCA.

Pozostali zwycięzcy w naszym plebiscycie to: ŻARTOWNIŚ ROKU – Pani Daria Budaj, ZŁOTY KAGANEK – Pani Joanna Frąckowiak, TOPOS ARKADII – Pani Agnieszka Sługocka, NAJLEPSZY MILLENIALS – Pani Halina Walczak, OAZA SPOKOJU – Pani Adamina Białek, MISS URODY I WDZIĘKU – Pani Katarzyna Olbert-Wójcik, KRÓLOWA MODY – Pani Emilia Janicka, MISTRZYNI CIĘTEJ RIPOSTY – Pani Justyna Kaczmarek.

Te momenty dodatkowo uatrakcyjniły naszą Studniówkę i sprawiły, że było to wydarzenie niezapomniane.

Nie zabrakło też innych atrakcji: ścianka i fotobudka cieszyły się dużym zainteresowaniem i sprawiały wiele radości uczestnikom balu.

Studniówka to dla młodych uczniów bardzo ważny moment. Z jednej strony radosna impreza przypomina jednak, że czas majowych egzaminów maturalnych zbliża się nieubłaganie.

Studniówka 2024 w zakończyła się późnym wieczorem, ale wspomnienia pozostaną z nami na zawsze. To był wyjątkowy wieczór, który wszyscy uczestnicy będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

zdjęcia: yasiek