Skarga wita Pierwszoklasistów

W ubiegły czwartek społeczność naszej szkoły zorganizowała dla uczniów klas pierwszych wieczór zajęć integracyjnych. Spotkanie rozpoczęło się na hali wspólnym tańcem do rytmów belgijki i jerusalemy. Następnie młodzież brała udział w wybranych przez siebie zajęciach, wśród których były warsztaty rękodzieła, karaoke, lekcja tańca latino, kącik gier planszowych, quiz wiedzy o filmach i serialach oraz gry w siatkówkę i koszykówkę. Do miłej atmosfery spotkania przyczyniła się również uruchomiona na tę okazję przez samorząd szkolny kawiarenka z bogatym wyborem przekąsek i napojów. Klasy pierwsze przybyły na wydarzenie bardzo licznie i wykazały się dużym zaangażowaniem.

Gratulujemy klasom udanej zabawy, a organizatorom dziękujemy za pomysł i przygotowanie ciekawego repertuaru zajęć.