Szkolna Liga Lekkoatletyczna 2024r.

Dnia 7 października 2024 roku w Środzie Wielkopolskiej odbył się połączony finał Rejonów Teren Wschód i Zachód w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, który jednocześnie był korespondencyjnym finałem wojewódzkim.

Do rywalizacji przystąpiły 16 - osobowe drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Rywalizacja odbywała się w dwóch formułach: indywidualnie oraz drużynowo. Nasze zespoły kolejny raz udowodniły, że nie mają sobie równych wygrywając połączony Rejon zarówno wśród zespołów żeńskich jak i męskich. Warto wspomnieć, że musiały pokonać między innymi bardzo mocne drużyny z Puszczykowa i Środy Wielkopolskiej.

Na wyniki rywalizacji wojewódzkiej musimy jeszcze poczekać. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia indywidualne - pozycje medalowe:

Dziewczęta:

100m - Kornelia Wieczorek złoty medal

skok w dal - Wiktoria Knutowicz - złoty medal

1500m - Jagna Proch - złoty medal

400m - Patrycja Steczko - złoty medal

pchnięcie kulą 3kg - Wiktoria Włodarczak - złoty medal

400m - Joanna Klorek - srebrny medal

skok wzwyż - Maja Jodko - srebrny medal

800m - Maja Skórnicka - srebrny medal

skok w dal - Hanna Wesołowska - brązowy medal

skok wzwyż - Maria Nowak - brązowy medal

800m - Justyna Woźniak - brązowy medal

Sztafeta 4x100m w składzie: Maja Kucner, Kornelia Wieczorek, Maria Król, Wiktoria Knutowicz - złoty medal

Chłopcy:

200m - Wojciech Kaczmarek - złoty medal

800m - Cyprian Krzyżanowski - złoty medal

100m - Michał Gawrysiak - srebrny medal

skok w dal - Tobiasz Libera - srebrny medal

skok wzwyż - Franciszek Zieliński - srebrny medal

sztafeta 4x100m - w składzie: Oliwier Monterial, Wojciech Kaczmarek, Tobiasz LIbera, Michał Gawrysiak - brązowy medal

Serdecznie gratulujemy odniesionych sukcesów w rywalizacji indywidualnej i zespołowej. Tak trzymać!