UFO

10. Międzynarodowy Festiwal Osobliwości Ulicznych w Szamotułach jest już historią, ale nadal spływają do nas podziękowania, pochwały i wyrazy uznania dla pracy wolontariuszy „od Skargi”.

Organizację jubileuszowej edycji UFO, która odbyła się w zeszłą niedzielę tj. 02.06.2024, wsparła grupa prawie 30 uczniów oraz absolwentów naszej szkoły. Wolontariusze, pod opieką p. Sylwii Firlet z SzOK oraz nauczycielki języka angielskiego J. Jędrzejczak, nie tylko poświęcili wolny czas oraz wykorzystywali swoje umiejętności posługiwania się językami obcymi, ale przede wszystkim z oddaniem zaangażowali się w opiekę nad gośćmi festiwalu z różnych stron świata np. z Portugalii, Czech, Izraela, Włoch, Ukrainy lub Holandii. Nie straszne im były strugi deszczu czy też grzmoty burzowe – stali na straży dobrostanu „żywych rzeźb”. Ich oddanie i serce włożone w to zadanie zostały docenione zarówno przez uczestników, jak i organizatorów wydarzenia, czego dowodem są liczne zdjęcia.

Wielkie brawa dla Was Wolontariusze! Do zobaczenia w przyszłym roku, gdy znów w Szamotułach wyląduje kolejne UFO! Liczymy na Was!

Fotorelacja: https://www.facebook.com/share/T74qb4d3eTsvL1xu/