Wspominamy zakończenie roku szkolnego

Mimo, że wakacje trwają, a rekrutacja do liceum w toku, w oczekiwaniu na wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego, przypominamy utrwalone w kadrze zakończenie roku szkolnego. Zapewne nie tak wyobrażaliście sobie ten dzień. Odbieraliście świadectwa w gronie klasowym, w warunkach reżimu sanitarnego, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Podsumowując i gratulując Wam - najwyższą średnią 5,87 uzyskał Stanisław Spychała z klasy 1G1, najwyższą średnią 4,89 uzyskała klasa 1G1, najwyższą frekwencję 96,08% klasa 1H1. Dyrekcja wystąpiła z 72 wnioskami o Stypendium Starosty Szamotulskiego za wyniki w nauce i 2 wnioskami o Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wszystkim życzymy udanych, spokojnych i zdrowych wakacji, mając nadzieję spotkania we wrześniu w szkole!