Wystawa „Młodość moich Dziadków”

W tygodniu gdy świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole pojawiła się wystawa „Młodość moich Dziadków” Klasy 1C1, 2A i 2B pracowały nad tym by lepiej poznać czasy, gdy ich dziadkowie byli w wieku zbliżonym do ich samych. Rozmowy z babcią, dziadkiem przyniosły mnóstwo ciekawych informacji i wspomnień. Poszukiwania wiadomości na temat życia codziennego stworzyły obraz rzeczywistości PRL. Uczniowie postanowili podzielić się tym , nad czym pracowali ze swoimi kolegami i rodzicami. Na wywiadówkach rodzice mogli zobaczyć, jakie ciekawe aktywności podejmują ich dzieci w szkole. Z kolei uczniowie wraz z wychowawcami mogą poznawać wystawę wspierając się przygotowanymi dla nich kartami pracy.