19.04.2012 | 21:23
Grzegorz Adamski (1A) KAONEM a Jakub Rzeszuto (1A) TAONEM w Konkursie Fizycznym LWIĄTKO!
W dniu 26.03.2012 odbył się konkurs fizyczny Lwiątko . Drugie miejsce (tytuł KAONA) zdobył:
- Grzegorz Adamski z klasy 1A
Trzecie miejsce (tytuł TAONA) zdobył:
- Jakub Rzeszuto z klasy 1A
Gratulujemy!!!
19.04.2012 | 21:22
Jakub Rzeszuto (1A) drugi w etapie ponadwojewódzkim Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych pt. "Chrząszcze Polski zagrożone wyginięciem"!
W dniu 17.03.2012 odbył się etap ponadwojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych pt. "Chrząszcze Polski zagrożone wyginięciem" ,organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra". Drugie miejsce w tym konkursie zajął:
- Jakub Rzeszuto z klasy 1A
(nauczyciel przygotowujący: Alicja Kulska)
Gratulujemy!!!
19.04.2012 | 21:20
Nasi uczniowie w finale wojewódzkim konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK!!!
W dniu 03.03.2012 odbył się półfinał wojewódzki Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK. Spośród 58 uczniów, którzy zmagali się z matematycznymi zadaniami, do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się:
- Grzegorz Adamski z klasy 1A,
- Jakub Rzeszuto z klasy 1A,
- Piotr Skoczek z klasy 1A,
- Jakub Kaczmarek z klasy 1B,
- Rafał Grzesiak z klasy 1A,
- Bartosz Koperski z klasy 2A,
- Mateusz Lorkiewicz z klasy 2A,
- Joanna Paszkowska z klasy 2A,
- Anna Walczak z klasy 2A,
Gratulujemy!!! Życzymy powodzenia w finale!!!
19.04.2012 | 21:19
Grzegorz Adamski (1A) w finale centralnym LXIII Olimpiady Matematycznej!
W dniach 17.02.2012 - 18.02.2012 roku odbyły się zawodu II stopnia LXIII Olimpiady Matematycznej . Do finału centralnego zakwalifikował się:
- Grzegorz Adamski z klasy 1A
Gratulujemy!!!
17.04.2012 | 14:56
Tymoteusz Zimny z klasy 1gD mistrzem Wielkopolski!
W dniu 31.03.2012 w Dobrzycy odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Ludowych Zespołów Sportowych w Biegach Przełajowych . Mistrzem Wielkopolski został:
- Tymoteusz Zimny z klasy 1gD (1500m)
(nauczyciel przygotowujący: Roman Wiśniewski)
Powiat w tych zawodach reprezentowali jeszcze:
- Natalia Ciachurska z klasy 1gD,
(nauczyciel przygotowujący: Janina Zielińska)
- Aleksandra Maciejewska z klasy 1gB,
(nauczyciel przygotowujący: Janina Zielińska)
- Katarzyna Ratajczak z klasy 1gB,
(nauczyciel przygotowujący: Janina Zielińska)
- Wojciech Żółtowski z klasy 2gC,
(nauczyciel przygotowujący: Roman Wiśniewski)
Gratulujemy!!!
14.04.2012 | 21:22
Paweł Cierpiszewski, Jakub Proch i Łukasz Trojanowski zajęli IV miejsce w finale Wojewódzkim XL Ogólnopolskiego Młodzieżowego.
W dniach 30.03.2012-31.03.2012 w Gnieźnie odbył się finał Wojewódzki XL Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju turystyczno - Krajoznawczego. Nasza drużyna zajęła IV miejsce. Szkołę reprezentowali:
- Paweł Cierpiszewski z klasy 2B,
- Jakub Proch z klasy 2B,
- Łukasz Trojanowski z klasy 2B,
(nauczyciel przygotowujący: Leszek Wlazik)
Gratulujemy!!!
12.03.2012 | 14:29
Sara Krupska laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego!
W dniu 10.03.2012 w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum. Laureatką została:
- Sara Krupska z klasy 3gC, z wynikiem 43/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Sługocka)
Sara jest zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej (uzyskuje automatycznie maksymalną liczbę punktów)
Gratulujemy!!!
06.03.2012 | 13:55
Agata Mielicka zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego!
W dniu 03.03.2012 odbył się etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Do etapu centralnego zakwalifikowała się:
- Agata Mielicka z klasy 2D,
(nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Mizgalska)
Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etaoach konkursu!!!
05.03.2012 | 21:07
"Żywność ekologiczna - z czym to się je?" Zapraszamy na film Jakuba Rzeszuto.
Uczeń naszej szkoły Jakub Rzeszuto z klasy 1A w ramach udziału w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia przygotował film pt. "Żywność ekologiczna - z czym to się je?" Zamiarem autora jest w przystępny sposób opowiedzieć o żywności ekologicznej. Porusza miedzy innymi takie kwestie jak:
- czym ona jest;
- czym różni się od "normalnej" żywności;
- gdzie możemy ją kupić.
Film można obejrzeć pod adresem:
07.01.2012 | 22:21
Złoty medal E. Smolibockiej, srebrne N. Ciachurskiej i T. Zimnego, brązowy F. Czerwińskiego w Halowych Mistrzostwach Okręgu Młodzików!
W dniu 07.01.2012 w Kaliszu odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików,na których bardzo dobrze zeprezentowali się uczniowie naszej szkoły:
- Eliza Smolibocka z klasy 1gD, w skoku w dal zdobyła złoty medal,
- Natalia Ciachurska z klasy 1gD, w skoku w dal zdobyła srebrny medal,
- Tymon Zimny z klasy 1gD, w biegu na 300m zdobył srebrny medal,
- Filip Czerwiński z klasy 2gC, w biegu na 60m zdobył brązowy medal,
- Aleksandra Prętka z klasy 1gD, w skoku wzwyż zajęłaIV miejsce,
W zawodach również dobrze zaprezentowali się:
- Zuzanna Kęsy z klasy 1gD, w biegu na 300m,
- Kacper Hoffgunst z klasy 1gD, w biegu na 300m,
Zawodnikami opiekują się i trenują: Janina Zielińska, Roman Wiśniewski, Bohdan Zieliński
Gratulujemy!!!.