01.05.2011 | 21:42

Małgorzata Kolicka laureatką, Małgorzata Nowicka finalistką etapu wojewódzkiego XXVI Olimpiady Ekologicznej!

W dniu 16.04.2011 w Poznaniu odbył się wojewódzki etap XXVI Olimpiady Ekologicznej . Naszą szkołę reprezentowały:

- Małgorzata Kolicka z klasy 3B

- Małgorzata Nowicka z klasy 2B

- Iga Banaszyńska z klasy 2B
(nauczyciel przygotowujący: Alicja Kulska)

Małgorzata Kolicka została laureatką zajmując I miejsce i weźmie udział w finale centralnym tej olimpiady w czerwcu.
Natomiast Małgorzata Nowicka została finalistką etapu wojewódzkiego zajmując XI miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

01.05.2011 | 21:41

Konkurs Fizyczny LWIĄTKO - Grzegorz Adamski najlepszy w Polsce!

W dniu 28.03.2011 odbył się Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKOwzorowany na popularnym matematycznym KANGURZE. Wśród uczniów klas trzecich gimnazjum najlepszy wynik w Polsce uzyskał:

- Grzegorz Adamski z klasy 3gB
(nauczyciel przygotowujący: Andrzej Kukawka)

zdobywając honorowy tytuł zwycięzcy - HIPERON

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

09.04.2011 | 20:39

Grzegorz Adamski laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego!

W dniu 26.03.2011 w Kaliszu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Laureatem został:

- Grzegorz Adamski z klasy 3gB
(nauczyciel przygotowujący: Grażyna Skórnicka)

Grzegorz jest zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej (uzyskuje automatycznie maksymalną liczbę 50 punktów)

W dniu 20.03.2011 w Warszawie zakończyła się VI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów. Grzegorz został laureatem I-go stopnia najbardziej prestiżowych ogólnopolskich zawodów matematycznych dla uczniów gimnazjum. Olimpiada przeprowadzana jest z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W dniu 12.03.2011 w Swarzędzu odbył się ostatni etap konkursu matematycznego Złota Żaba. Grzegorz został laureatem.

23.03.2011 | 21:57

Jakub Rzeszuto laureatem Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego!

W dniu 18.03.2011 w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum. Laureatem został:

- Jakub Rzeszuto z klasy 3gA, z wynikiem 43/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Alicja Kulska)

Jakub jest zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej (uzyskuje automatycznie maksymalną liczbę 50 punktów)

18.03.2011 | 8:33

Violetta Wituchowska laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego!

W dniu 05.03.2011 w Koninie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum. Laureatką została:

- Violetta Wituchowska z klasy 3gA, z wynikiem 42/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Mizgalska)

Violetta jest zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej (uzyskuje automatycznie maksymalną liczbę 50 punktów)

Tytuły finalistek zdobyły:

- Daria Budaj z klasy 3gA,
- Halszka Łączkowska z klasy 2gC,

07.03.2011 | 10:45

Daria Budaj laureatką Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego!

W dniu 04.03.2011 w Pile odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum. Laureatką została:

- Daria Budaj z klasy 3gA, z wynikiem 44/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Leszek Wlazik)

Daria jest zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej (uzyskuje automatycznie maksymalną liczbę 50 punktów)

01.03.2011 | 20:49

Jakub Rzeszuto laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego!

W dniu 26.02.2011 w Pile odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum. Laureatem został:

- Jakub Rzeszuto z klasy 3gA, z wynikiem 47/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Malgorzata Mataj)

25.01.2011 | 20:17

Grzegorz Adamski w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego!

W dniu 22.01.2011 w Poznaniu odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - rejon Vd (najlepsi uczniowie gimnazjów z powiatów: poznańskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, wągrowieckiego). Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się

- Grzegorz Adamski z klasy 3gB, z wynikiem 49/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Grażyna Skórnicka)

Najlepsi w etapie wojewódzkim zwolnieni będą z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego (uzyskując maksymalną liczbę 50 punktów)

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu.

24.01.2011 | 20:16

Jakub Rzeszuto w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego!

W dniu 21.01.2011 w Nowym Tomyślu odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego - rejon Vd (najlepsi uczniowie gimnazjów z powiatów: międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego). Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się

- Jakub Rzeszuto z klasy 3gA, z wynikiem 40/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Alicja Kulska)

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu.

22.01.2011 | 22:51

Wyniki etapu REJONOWEGO Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów - REJON Vd.

W dniu 22.01.2011 odbył się w Poznaniu etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów - rejonu Vd - najlepsi uczniowie z powiatów: poznańskiego, szamotulskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego i wągrowieckiego. Komisja w składzie:

• Waldemar Walczak (przewodniczący, Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Karolina Czyż-Dukat (Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach)
  • Renata Popowska (Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Grażyna Skórnicka (Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Daniel Kuzara (Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach)

po sprawdzeniu prac, stwierdza, że spośród 98 uczestników tego etapu do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 7 uczestników.