01.06.2014 | 11:28

Przemek Szałata finalistą XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

W dniach 22 - 24 maja 2014r. w Zgierzu odbył się etap centralny (finał) XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym tytuł finalisty uzyskał Przemysław Szałata z kl.2gB.

01.06.2014 | 11:25

III miejsce w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK.

Uczniowie 3gC: Alexander Skwara, Fabian Spychała i Marek Dobak dnia 19 maja 2014r. wzięli udział w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK, w którym zajęli III miejsce.

Gratulujemy!

01.06.2014 | 11:23

XI Konkurs Literacki - "Srebrna Wrona" i wyróżnienia!

Miło nam poinformować, że Jury XI Konkursu Literackiego "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę" przyznało w kategorii gimnazja "SREBRNĄ WRONĘ" Weronice Przybylskiej z kl. 1gE a także wyróżnienia: Mariannie Wesołek z kl. 1gE oraz Julii Lince z kl. 1gE.

01.06.2014 | 11:20

Sukces Jakuba Cembrowicza na Indywidualnych Mistrzostwach Polski!

Dnia 26 kwietnia Jakub Cembrowicz z kl.2B zdobył w Bydgoszczy brązowy medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Gratulujemy!

17.05.2014 | 13:54

Nasze sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"!

Grzegorz Adamski został laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur", który odbył się w marcu 2014r.

Wsród wyróżnionych w konkursie "Kangur" znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Jagoda Maciejewska i Magdalena Juś

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

11.05.2014 | 13:14

Jagoda Maciejewska laureatką konkursu Supermatematyk!

Jagoda Maciejewska z klasy II a zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK 2014

02.05.2014 | 18:42

Jakub Rzeszuto w finale centralnym XLIII Olimpiady Biologicznej!

W dniach 26-27. kwietnia w Warszawie odbył się finał centralny XLIII Olimpiady Biologicznej. Jakub Rzeszuto z kl.3A został finalistą tej olimpiady.

02.05.2014 | 18:41

Kolejne sukcesy Grzegorza Adamskiego!

W marcu 2014 roku we Wrocławiu odbył się etap centralny XII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, w którym Grzegorz Adamski z kl.3A został finalistą.

W kwietniu w Iławie odbył się etap centralny LXV Olimpiady Matematycznej. Grzegorz Adamski z kl.3A został już po raz drugi laureatem tej olimpiady.

W kwietniu w Warszawie odbył się również etap centralny 63 Olimpiady Fizycznej. Grzegorz Adamski z kl. 3A został finalistą tej olimpiady.

Grzegorz Adamski z kl.3A zdobył III Nagrodę w IV Wielkopolskiej Lidze Matematycznej, która zakończyła się w kwietniu br.

02.05.2014 | 18:37

Sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej!

W etapie rejonowym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej brali udział: Agnieszka Szostak z kl.2B, Joanna Frąckowiak z kl.1B oraz Jakub Rzeszuto z kl.3A. Jakub zajął I miejsce i zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w czerwcu.

02.05.2014 | 18:33

Przemek Szałata laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Trybu Życia!

Przemysław Szałata z kl.2gB został laureatem etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża i zakwalifikował się do etapu centralnego. Adamina Włodarczak z kl.3B w tym etapie olimpiady zajęła IV miejsce na poziomie ponadgimnazjalnym.