02.01.2012 | 22:13

P. Cierpiszewski w finale centralnym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej!

W dniach 28-30.10.2011 w Zakopanem odbył się finał centralny XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS . Nasze województwo reprezentowała drużyna, która wywalczyła V miejsce w kraju (wraz z drużyną ze Środy Wielkopolskiej i Moch k. Grodziska) oraz indywidualnie XII miejsce w kategorii powiatów.

Naszą szkołę, powiat i województwo reprezentował:

- Paweł Cierpiszewski

Opiekunem całej drużyny był Leszek Wlazik

Gratulujemy!!!

02.01.2012 | 10:58

Izabela Piechota Mistrzynią Województwa Wielkopolskiego w Szachach Indywidualnych!

W dniu 17.12.2011 w Koninie odbył się finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Szachach Indywidualnych. Naszą szkołe reprezentowały:

- Izabela Piechota z klasy 3A
- Zofia Martin z klasy 3A

Iza zajęła pierwsze miejsce, wywalczyła złoty medal i została Mistrzynią Województwa.
Zosia zajęła bardzo dobre 16 miejsce.

Dziewczynami opiekowała się Halina Walkowiak

Gratulujemy!!!

10.12.2011 | 22:16

Wyniki etapu REJONOWEGO Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów 2011 - REJON Va.

W dniu 10.12.2011 odbył się w Poznaniu etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów - rejonu Va (miasto Poznań - dzielnice: Grunwald, Nowe Miasto, Jeżyce). Komisja w składzie:

• Waldemar Walczak (przewodniczący, Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Renata Popowska (Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Anna Gendera (Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach)
  • Daniel Kuzara (Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach)

po sprawdzeniu prac, stwierdza, że spośród 79 uczestników tego etapu do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 24 uczestników.

30.11.2011 | 22:26

M. Kowalczyk w etapie rejonowym!!! Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 18.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 9 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

- Milena Kowalczyk z klasy 3gA, z wynikiem 37/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Rzeszuto)

30.11.2011 | 22:25

A. Błażewicz w etapie rejonowym! Wojewódzki Konkurs Historyczny - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 17.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 36 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikował się:

- Antoni Błażewicz z klasy 3gC, z wynikiem 41/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Kosicka-Kapłon)

17.11.2011 | 22:08

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 10.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 10 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

- Halszka Łączkowska z klasy 3gC, z wynikiem 38/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Sługocka)

- Sara Krupska z klasy 3gC, z wynikiem 36/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Sługocka)

- Jagoda Maciejewska z klasy 3gB, z wynikiem 33/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Beata Jankowiak)

- Mariusz Ulewak z klasy 2gA, z wynikiem 31/40 pkt,

17.11.2011 | 22:05

Drużyna w składzie M. Nowicka, J. Rzeszuto i G. Adamski zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej!

W dniu 09.11.2011 odbył się w Szamotułach Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej. Pierwsze miejsce zajęła drużyna liceum w składzie:

- Małgorzata Nowicka z klasy 3B

- Jakub Rzeszuto z klasy 1A

- Grzegorz Adamski z klasy 1A

Drużynę przygotowywała Alicja Kulska

Gratulujemy.

17.11.2011 | 22:04

M. Cieśliński laureatem Wojewódzkiego Konkursu Recytacji Psalmów!

W dniu 08.11.2011 odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Recytacji Psalmów . Tytuł laureata zdobył:

- Mikołaj Cieśliński z klasy 2B,
(nauczyciel przygotowujący: Beata Jankowiak, Dariusz Mieńko)

Naszą szkołę w tym finale reprezentowała także:

- Natalia Kostić z klasy 1gC,
(nauczyciel przygotowujący: Beata Jankowiak, Dariusz Mieńko)

Gratulujemy.

13.11.2011 | 22:26

O. Łączkowski w etapie rejonowym! Wojewódzki Konkurs Geograficzny - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 04.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 21 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikował się:

- Oskar Łączkowski z klasy 3gA, z wynikiem 38/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Justyna Szaniawska - Budaj)

09.11.2011 | 22:09

R. Luter drugi, J. Michałowska trzecia w I Regionalnym Konkursie Poetyckim "Cały Świat mieści się w dłoniach"! Wyróżnienia otrzymały W. Skiba i A. Maćkowiak.

W dniu 29.10.2011 odbył się I Regionalny Konkurs Poetycki dla młodych autorów w wieku 16 - 26 lat "Cały świat mieści się w dłoniach". Drugie miejsce zdobył:

- Remigiusz Luter z klasy 2B
(nauczyciel przygotowujący: Barbara Borowiec)

Trzecie miejsce zdobyła:

- Joanna Michałowska z klasy 2gC

Wyróżnienia otrzymały:

- Weronika Skiba z klasy 2gC

- Anna Maćkowiak z klasy 2gA
(nauczyciel przygotowujący: Ewa Stanke)

Gratulujemy i życzymy powodzenia w innych konkursach.