18.09.2014 | 20:05

Sukcesy tenisistów z naszego gimnazjum.

Sukcesy naszych tenisistów! Na początku września na kortach Szamotulskiego Klubu Tenisowego odbyły się dwa turnieje tenisa ziemnego. W obu z nich, w kategorii młodzieżowej chłopców, czołowe miejsca zajęli uczniowie naszego gimnazjum.

W turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i gminy Szamotuły:
II miejsce Sebastian Kabaciński,
III miejsce Eryk Zisk i Bruno Palatyński.

W turnieju Ajchler Cup:
II miejsce - Eryk Zisk,
III miejsce Sebastian Kabaciński, Bruno Palatyński.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

09.07.2014 | 21:24

Sukcesy Naszych Lekkoatletek Na Mistrzostwach Polski.

W dniach 28-30 czerwca 2014 roku w Toruniu odbyły się 68 Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Nasze uczennice i tegoroczne absolwentki liceum wróciły z tych mistrzostw z medalami. Adrianna Janowiczzdobyła złoty medal w biegu na 400m i brąz w biegu na 200m. Adrianna uzyskała awans na Mistrzostwa Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w Eugene w Stanach Zjednoczonych w dniach 22-27 lipca 2014r. (sztafeta 4x400 m i bieg indywidualny na 400m). Sandra Jankowiak w trójskoku zdobyła srebrny medal, a Agnieszka Brzozowska (też w trójskoku) zajęła finałowe VI miejsce, natomiast Adrianna Zielińska w biegu na 400 m przez płotki zajęła XV miejsce. Wszystkie dziewczęta trenują na co dzień w MKS Baszta Szamotuły pod opieką Janiny Zielińskiej.

Jesteśmy dumni z sukcesów dziewcząt i życzymy im pobijania rekordów życiowych!

16.06.2014 | 22:27

Jakub Rzeszuto laureatem XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej!

W dniach od 6 - 8 czerwca 2014 roku Jakub Rzeszuto brał udział w finale centralnym XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i uzyskał tytuł laureata.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

09.06.2014 | 16:29

Wyniki końcowe Ligii Zadaniowej dla Gimnazjalistów.

Serdecznie gartulujemy wszystkim zespołom, a w szczególności tym, które zdobyły pierwsze miejsca.
Sprawdź, na którym miejscu uplasowała się twoja drużyna.

Pliki do pobrania (1):
punktacja_koncowa-lz-2014.pdf

01.06.2014 | 11:28

Przemek Szałata finalistą XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

W dniach 22 - 24 maja 2014r. w Zgierzu odbył się etap centralny (finał) XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym tytuł finalisty uzyskał Przemysław Szałata z kl.2gB.

01.06.2014 | 11:25

III miejsce w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK.

Uczniowie 3gC: Alexander Skwara, Fabian Spychała i Marek Dobak dnia 19 maja 2014r. wzięli udział w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK, w którym zajęli III miejsce.

Gratulujemy!

01.06.2014 | 11:23

XI Konkurs Literacki - "Srebrna Wrona" i wyróżnienia!

Miło nam poinformować, że Jury XI Konkursu Literackiego "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę" przyznało w kategorii gimnazja "SREBRNĄ WRONĘ" Weronice Przybylskiej z kl. 1gE a także wyróżnienia: Mariannie Wesołek z kl. 1gE oraz Julii Lince z kl. 1gE.

01.06.2014 | 11:20

Sukces Jakuba Cembrowicza na Indywidualnych Mistrzostwach Polski!

Dnia 26 kwietnia Jakub Cembrowicz z kl.2B zdobył w Bydgoszczy brązowy medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Gratulujemy!

17.05.2014 | 13:54

Nasze sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"!

Grzegorz Adamski został laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur", który odbył się w marcu 2014r.

Wsród wyróżnionych w konkursie "Kangur" znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Jagoda Maciejewska i Magdalena Juś

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

11.05.2014 | 13:14

Jagoda Maciejewska laureatką konkursu Supermatematyk!

Jagoda Maciejewska z klasy II a zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK 2014