10.02.2017 | 22:02

Szczęśliwy numerek

Informujemy, że od poniedziałku 13 lutego 2017 r. "Szczęśliwy numerek" będzie widoczny tylko na e-dzienniku.

10.02.2017 | 8:00

Uwaga! Zmiany w planie lekcji.

Plan po zmianach dostępny jest na stronie szkoły. Prosimy o zapoznanie się.

06.02.2017 | 17:32

Drużyna z naszej szkoły w finale konkursu KOALA

Miło nam poinformować, że do finału drużynowego konkursu matematyczno-informatycznego KOALA przeszedł zespół z naszego gimnazjum w składzie: Natalia Adamska, Eliza Sklepowicz i Wiktoria Wykrota wszystkie dziewczyny z klasy 3gC.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałe!

03.02.2017 | 20:16

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Miło nam poinformować, że Julia Pittner z kl. 3gA została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Gratulujemy serdecznie!

25.01.2017 | 22:16

Zapraszamy do kawiarenki w czasie zebrań z rodzicami

Tradycyjnie już w czasie zebrań z rodzicami - tym razem 26 stycznia, zapraszamy do naszej szkolnej kawiarenki prosząc o wsparcie dla podpopiecznych szkolnego koła Caritas.

23.01.2017 | 21:31

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy

Dnia 20 stycznia 2017 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Natalia Adamska z kl. 3gC.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

18.01.2017 | 11:00

Wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego - etap rejonowy

Dnia 13 stycznia 2017 roku w Poznaniu odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Nikodem Kuźlak z kl. 3gA.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

17.01.2017 | 21:37

Spotkanie ze strażakami z KPPSP

W piątek 13 stycznia 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum ze strażakami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach na temat: "Czad i ogień. Obudź czujność". Gimnazjaliści już wiedzą jak mają się zachować gdy zauważą pożar, co mogą zrobić, zanim przyjedzie straż pożarna, co i jak gasić, jak działa automatyczna czujka dymu i przed czym chroni czy co jest główną przyczyną zaczadzeń. Przekaz strażaków był wzbogacony pouczającymi filmami.

Serdecznie dziękujemy!

Pliki do pobrania (1):
strazacyulotkaa3.pdf

08.01.2017 | 10:09

Konkurs Języka Niemieckiego

Uczennica gimnazjum - Marta Bukowska z kl. 3gE zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Gratulujemy i życzymy Marcie dalszych sukcesów!

06.01.2017 | 18:01

Wycieczka do Berlina

W grudniu 2016r. grupa 45 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wybrała się na jednodniową wycieczkę do Tropical Island i Berlina. Zwiedzanie jednej z największych europejskich stolic poprzedzone było kilkugodzinnym pobytem na Wyspie Tropkalnej, gdzie mogliśmy przenieść się na pełne egzotycznej roślinności plaże z prawdziwym piaskiem i leżakami pod palmami :-) Ten doskonały relaks zapewniły także baseny ze sztuczną falą, jaccuzi, zjeżdżalnie, wodospady i uliczki pełne kwiatów,ciekawych ptaków i nawet flamingów :-) Następnie udaliśmy się do Berlina-Brama Brandenburska, Reichstag, aleja Unten den Linden to tylko niektóre punkty naszego zwiedzania. Niewątpliwą atrakcją był pobyt w Muzeum Przyrody, gdzie podziwialiśmy naturalnych rozmiarów szkielety dinozaurów i oglądaliśmy filmy o powstaniu Wszechświata. Wizyta w muzeum spodobała się przede wszystkim grupie uczniów z klasy o profilu medycznym - to była prawdziwa lekcja biologii :-) Na zakończenie jeszcze wizyta na jarmarku bożonarodzeniowym i przejazd przystrojonymi świątecznie ulicami Berlina w kierunku domu. Wyjazd zaliczamy do udanych - niektórzy uczestnicy zapisali się ponownie już na przyszły rok :-)