17.05.2014 | 13:54

Nasze sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"!

Grzegorz Adamski został laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur", który odbył się w marcu 2014r.

Wsród wyróżnionych w konkursie "Kangur" znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Jagoda Maciejewska i Magdalena Juś

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

11.05.2014 | 13:14

Jagoda Maciejewska laureatką konkursu Supermatematyk!

Jagoda Maciejewska z klasy II a zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK 2014

02.05.2014 | 18:42

Jakub Rzeszuto w finale centralnym XLIII Olimpiady Biologicznej!

W dniach 26-27. kwietnia w Warszawie odbył się finał centralny XLIII Olimpiady Biologicznej. Jakub Rzeszuto z kl.3A został finalistą tej olimpiady.

02.05.2014 | 18:41

Kolejne sukcesy Grzegorza Adamskiego!

W marcu 2014 roku we Wrocławiu odbył się etap centralny XII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, w którym Grzegorz Adamski z kl.3A został finalistą.

W kwietniu w Iławie odbył się etap centralny LXV Olimpiady Matematycznej. Grzegorz Adamski z kl.3A został już po raz drugi laureatem tej olimpiady.

W kwietniu w Warszawie odbył się również etap centralny 63 Olimpiady Fizycznej. Grzegorz Adamski z kl. 3A został finalistą tej olimpiady.

Grzegorz Adamski z kl.3A zdobył III Nagrodę w IV Wielkopolskiej Lidze Matematycznej, która zakończyła się w kwietniu br.

02.05.2014 | 18:37

Sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej!

W etapie rejonowym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej brali udział: Agnieszka Szostak z kl.2B, Joanna Frąckowiak z kl.1B oraz Jakub Rzeszuto z kl.3A. Jakub zajął I miejsce i zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w czerwcu.

02.05.2014 | 18:33

Przemek Szałata laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Trybu Życia!

Przemysław Szałata z kl.2gB został laureatem etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża i zakwalifikował się do etapu centralnego. Adamina Włodarczak z kl.3B w tym etapie olimpiady zajęła IV miejsce na poziomie ponadgimnazjalnym.

22.04.2014 | 9:42

Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego!

W dniach 11 - 12 kwietnia 2014r. w Gnieźnie odbył się XLII finał wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego.
Nasza drużyna w składzie: Laura Szmyt, Jagoda Maciejewska i Aleksandra Binkowska zajęła III miejsce w województwie.
Ponadto Laura Szmyt zajęła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Gratulujemy wymienionym uczniom i ich opiekunowi p. Leszkowi Wlazikowi

22.04.2014 | 9:39

Powiatowa Olimpiada Krajoznawczo - Turystyczna.

W dniu 4 kwietnia 2014r. odbyła się Powiatowa Olimpiada Krajoznawcza Turystyczna.
W kwalifikacji końcowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w powiecie. Natomiast indywidualnie Laura Szmyt, Jagoda Maciejewska i Kamil Terlecki ( uczeń ZS 3 reprezentujący nasze SKKT - PTTK ).

Gratulujemy wymienionym uczniom i ich opiekunowi p. Leszkowi Wlazikowi

12.04.2014 | 17:11

Natalia Kostič - I miejsce w konkursie recytatorskim.

Natalia Kostič z kl. 3gC zajęła I miejsce w Konkursie Recytatorskim dla uczniów szkół gimnazjalnych "Pół żartem, pół serio - wierszowany humor" organizowany przez IX LO im. Karola Libelta w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

12.04.2014 | 17:00

Uczniowie naszej szkoły w Konkursie Nadziei Olimpijskich!

Dnia 4 marca w Sali Herbowej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu nastąpiło podsumowanie XLIII Konkursu Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna za 2013 rok.

Uczniowie gimnazjum i liceum, trenujący na co dzień w MKS Baszta Szamotuły, którzy zajęli czołowe miejsca w tym konkursie to:
Adrianna Janowicz, Sandra Jankowiak, Antonina Zimny, Tymoteusz Zimny oraz nasza zeszłoroczna absolwentka Jagoda Kaczmarek.

Natomiast pani Janina Zielińska została ogłoszona najlepszym trenerem roku.
Gratulujemy!